Cesta do obce

Pro automobilisty je nejjednodušší cesta Strakonicka  R5  /pozor u Cukráku na zelené žabičky – 90km/h a na přechodu – 50km/h/.

Na odbočce Řitka / Prdel -)) odbočit na Čisovice, v Čisovicich u potoka se dát doleva na Bojov /99,99% z Vás se dá stejne doprava na Mníšek nebo na Bojanovice -)))/.

Když přijedete do Bojova po hlavní, cca po 1000m uvidíte „supermarket“ -komunisticka prodejna s nápisem Jednota – Ružičkova – tam zastavíte, a jsme ten bílej barak vedle. Zvonek vedle poštovní schránky.
Pro dobrodruhy, by mělo něco jako „vlak“ / ošuntělé, špinavé, pomalované – muzejního typu / odjiždět z Hlavního, Vršovického nebo Bránického nádržení směr Dobřiš případně Čerčany a přestup ve Vraném nad Vltavou směr Dobřiš.
Pokud odjedete včas , nebudete mít zpoždění, výluky, náhradní dopravu, nehodu, stavku aj. bežné denní záležitosti ČD , tak by jste měli dokodrcat do „stanice“ Bojanovice / polovina z vás stejně vystoupí ve stanici Bojov – což je asi 1,5 km od Bojova / – pokud tam dojede, nebude mít poruchu dveří a nebo pokud tam nezapomene zastavit, meli by ste byt ve v Bojove za cca 70 min  / údajně podle jizdního neřadu /, jinak obvykle tak 10 – 600min zpoždění -).
Když vše toto přežijete, tak se vydáte kousek dopředu přes přejezd doprava z kopce, potom doprava a po asi 50m dorazíte na hlavní silnici, znovu se dáte doprava, do kopečka a po dalších 200m jste u nás.

Nejlepší a nehrychlejší varianta po vystoupení vytáhnout mobil, namačkat 777 622 022 a já vám přijedu naproti, má to dvě výhody, nemusíte se nikde brodit, složitě něco hledat a já vás nemusím hledat po celém okolí.

Když už dorazíte k nám, nemáte ještě vyhráno, je nutné odalarmovat – nesnažte se vstoupit, náš pejsek by vás mohl mít k večeři, takže se ujistěte zda je přivázaný v boudě.

Pro majitele moderní techniky   49°52’14.7″N; 14°20’52.71″E